NOVI ČETVRTFINALISTI: /

City izbacio Vidin Dinamo, Atletico prošao nakon velike drame

U utorak navečer odigrane su nove dvije uzvratne utakmice osmine finala Lige prvaka. Manchester City je izbacio kijevski Dinamo, a Atletico Madrid je nakon velike drame bio bolji od nizozemskog PSV-a

15.3.2016.
20:25
AFP/JAVIER SORIANO

Tijek utakmica

Atletico Madrid - PSV 8-7 (0-0)

Manchester City - Dynamo Kijev 0-0 (3-1)

5-4 Moreno pogađa za PSV

4-4 Saul za 4-4. Igrači PSV-a i Atletica u 180 minuta nisu mogli postići gol, a sad ne mogu promašiti

1-0 PSV prvi puca i pogađa, Van Ginkel je nadmudrio Oblaka

120` Gotova je utakmica, sada slijede jedanaesterci

118` Igrat će se još dvije minute pa slijede penali - možda je i to najpošteniji ishod ovog izjednačenog dvoboja

110` Ušli smo u posljednjih deset minuta ovog dvoboja

106` Počeo je drugi produžetak

105` Završen je prvi produžetak. Ako se računa i prva utakmica, u 195 minuta igre tih ekipa nije postignut niti jedan gol

103`I dalje bez izglednih prilika u Madridu. Uskoro ćemo ući u drugi produžetak

98` Obje momčadi igraju u velikom grču, svjesne važnosti ove utakmice

90` Počeo je prvi produžetak u Madridu

90+4` Gotova je utakmica u Manchesteru, City je izbacio Dinamo i s 3-1 iz prvog susreta ide u četvrtfinale. Ovo je prvi put u povijesti Cityja da je izborio četvrtfinale Lige prvaka

90+2` Završen je regularni dio utakmice u Madridu, igraju se produžeci

83` Blizu je kraj poprilično nezanimljive utakmice u Manchesteru. Ona u Madridu je zanimljivija, ali niti na njoj nema golova

77` Ako ne bude golova u Madridu, igrat će se produžeci. A ako niti u njima ne bude golova, pucat će se jedanaesterci

74` Približavamo se samoj završnici utakmica. Hoće li konačno negdje pasti gol?

62` Sada smo u dvije minute vidjeli više zanimljivosti nego u prethodnih sat vramana na utakmici Manchester City - Dinamo Kijev. Jarmolenko je pucao, a golman engleske ekipe Joe Hart obranio

60` Nakon sat vremena igre u Manchesteru vidjeli smo prvi udarac u okvir gola. Pucao je nogometaš Cityja Jesus Navas. Čak je i pogodio vratnicu, ali se rezultat nije mijenjao

58` Za prvi udarac u drugom poluvremenu zaslužan je nogometaš Cityja Yaya Toure. Kao i sve dosad, niti ovo nije bilo opasno

55` Na teren je u Madridu ušao napadač Atletica Fernando Torres, miljenik domaće publike

50` Zasada se ne čini kako nas očekuje dramatično drugačija igra nego u prvom dijelu. Nadajmo da se da se varamo

46` Počelo je drugo poluvrijeme

48` Sudac je sada poslao i igrače u Manchesteru u svlačionicu

46` Završeno je prvo poluvrijeme u Madridu

45` Igra se sudačka nadoknada vremena na obje utakmice. Još gledatelji u Ligi prvaka večeras nisu vidjeli niti jedan pogodak

30` Na utakmici u Manchesteru u uvodnih pola sata, osim ozljeda i dva žuta kartona, nismo vidjeli ništa zanimljivo. U Madridu su i Atletico i PSV imali dobre prilike, ali ni tamo nije bilo golova

24` Manchester Cityju sada se ozlijedio i drugi stoper - Otamendi. Mijenja ga Demichelis

10` Na utakmici u Madridu nije bilo zanimljivosti na travnjaku, ali je atmosfera na tribinama poprilično vatrena

Loša vijest za Manchester City. Ozlijedio im se kapetan i ključni branič Vincent Kompany. Zamijenio ga je Eliaquim Mangala

5` U samom otvaranju utakmica nije bilo pretjerano bitnih događaja. Domaćini su imali inicijativu, ali mreže se nisu tresle

1` Počele su utakmice

20.20 Nakon večerašnjih utakmica bit će poznata nova dva četvrtfinalista Lige prvaka. U tu fazu natjecanja već su se plasirali Benfica, Real Madrid, Wolfsburg i PSG.