NIKOLA VLAŠIĆ SRUŠIO REAL MADRID: / Hrvat šokirao prvaka Europe i izazvao sveopću ludnicu u Moskvi

Nogometaši Real Madrida izgubili su na gostovanju kod CSKA u utakmici drugog kola grupne faze Lige prvaka.

2.10.2018.
22:41
AFP/Screenshot

Najveće iznenađenje 2. kola Lige prvaka dogodilo se u Moskvi gdje je CSKA "srušio" europskog prvaka Real Madrid s 1-0, a pobjednički gol zabio je Nikola Vlašić već u 2. minuti.

BLANKA SE JAVILA NAKON GOLA NIKOLE VLAŠIĆA: /

Komentar najbolje hrvatske visašice reći će vam kako se u tom trenutku osjećala

Pamtit će ovo dok je živ

Vlašić je nakon gola i asistencije u 1. kolu Plzenu, ubilježio još jedan gol u Ligi prvaka koji će pamiti cijeli život. Splićanin je u 2. minuti iskoristio petljanje Varanea i preciznim udarcem "probio" Navasa za veliku pobjedu.

Real je napadao cijelo vrijeme, pogodili su dvije vratnice, gredu i imali puno prilika, ali nisu uspjeli zabiti ruskom reprezentativnom golmanu Akinfejevu, koji je isključen u 95. minuti zbog prigovora. Luka Modrić je susret počeo na klupi, ušao je u 58. minuti, a tri minute prije kraja je i on propustio veliku priliku.

U drugoj utakmici ove skupine Roma je s čak 5-0 slavila na Olimpicu protiv Viktorije Plzen, a tri gola Česima je zabio Edin Džeko.

Uživo:

CSKA - Real Madrid 1-0

CSKA: Akinfejev; Fernandes, Rodrigo Becao, Čerrnov, Nababkin; Jaka Bijol, Akhmetov; Ivan Obljakov, Džagojev, Vlašić; Čalov.

Real: Navas; Carvajal, Varane, Nacho, Reguilón; Ceballos, Casemiro, Kroos; Lucas Vázquez, Benzema, Asensio.

Kraj

95' Akinfejev je dobio crveni karton jer je prigovarao sucu.

95' Varene je tukao iz neposredne blizine pokraj gola.

90' Kakva šansa Reala. Mariano je skočio najviše te je tukao glavom, lopta je pogodila vratnicu!

87' Modrić je tukao glavom pored gola.

77' Bijol je opasno zaprijetio, ali je Navas uspio obraniti.

69' Asensio je tukao iz prve s nekoliko metara, ali preko gola.

58' Modrić je ušao umjesto Casemira.

57' Benzema je tukao s dvadesetak metara daleko od gola.

54' Real je i u nastavku opasniji suparnik, međutim obrana Moskovljana za sada radi izvrstan posao.

49' Asensio je snažno tukao s desne strane, ali Akinfejev je sjajno obranio.

46' Utakmica u Moskvi se nastavila.

Drugo poluvrijeme

Kraj prvog poluvremena

43' Carvajal je morao iz igre. Umjesto njega ušao je Odriozola.

40' Real dominira i tuče iz svih oružja, ali lopta neće u gol. Benzema je također probao udarcem izvan šesnaesterca, a lopta je završila tik iznad prečke.

28' Casemiro je tukao s 18 metara, ali je pogodio lijevu stativu.

26' Real dominira posjedom lopte /67%), ali još uvijek nije uputio udarac u okvir gola. Ukupno su imali pet pokušaja.

23' Vlašićev gol u 65. sekundi susreta drugi je najbrži kojeg je Real primio u Ligi prvaka od ožujka 2007. kada im je Roy Makaay zabio u desetoj sekundi.

18' Čalov je snažno tukao s ruba šesnaesterca po sredini gola, ali je Navas je obranio njegov pokušaj.

14' Čalov je primio odličan pas u kaznenom prostoru i pucao, ali je mu je udarac blokiran u zadnji tren.

13' Nakon Nikolinog gola oglasila se i Blanka Vlašić

2' GOOL Vlašić je iskoristio veliku pogrešku Realove obrane te je efektno poslao loptu u mrežu.

1' Počela je utakmica.