SKUPA POBJEDA DINAMA: / Ostali su bez najboljeg napadača

Dinamo u Koprivnici je preokretom stigao do pobjede 2:1, ali slavlje u 17. kolu prvenstva moglo bi ih skupo koštati.

20.11.2015.
18:51

U 19. minuti su ostali bez Armina Hodžića, koji je zbog ozlijede morao iz igre. Manjak prvog strijelca prvenstva bit će ozbiljan udarac i za široku klupu poput Dinamove, a novi šok je stigao u 40. minuti. Obrana je zaboravila na Delića, koji je zabio za vodstvo domaćih. No, pred odmor je Dinamo izjednačio, Taravel je zabio u 44. minuti za 1:1. Pivarić je ubacio, a vratar Rozman je kiksao, pokušao je uhvatiti loptu, ali mu je ispala iz ruku... Pogrešku je dočekao Taravel i škaricama u padu pogodio praznu mrežu.

Srećom po Mamiće, Angelo Henriquez je zabio u 55. minuti i donio prividni mir hrvatskom prvaku. Pritiskaju vodeću Rijeku, ali posljednja uhićenja i dugotrajna suspenzija Arijana Ademija sigurno će uzdrmati klub.

UZALUD SE NADALI: /

UEFA drastično kaznila dopingiranog dinamovca

Drugi Dinamo sada ima 33 boda, jedan manje uz utakmicu više od vodeće Rijeke, a četiri više od trećeg Hajduka. Slaven Belupo je ostao osmi sa 17 bodova, jednim manje od sedme Istre 1961, a četiri više od devetog Osijeka, te devet više od posljednjeg Zagreba.