LEGENDE NAPRAVILE SHOW U STUDIJU / Valjali smo se od smijeha kad smo ovo pogledali: 'Zaboravite Luku Modrića, mi imamo Micaha'

oov je sigurno najjači video koji ćete danas vidjeti

27.4.2022.
9:51

Nevjerojatnu su prvu polufinalnu utakmicu Lige prvaka odigrali nogometaši Manchester Cityja i madridskog Reala na Etihadu. City je pobijedio 4-3 (2-1).

Od samog početka, od prvog gola u drugoj minuti, Manchester City je bio u stalnoj prednosti. Vodio je 2-0, 3-1 i 4-2, ali su se Madriđani stalno vraćali i spuštali zaostatak na jedan gol što garantira novu sjajnu utakmicu u uzvratu. Taj se dvoboj igra iduće srijede.

PA ON JE ČUDO BOŽJE /

Pogledajte kako je naš Luka izluđivao obranu Cityja: Driblao petoricu pa prodavao tunele i bicikle

Utakmica je počela savršeno za Manchester City jer od druge minute domaćin je vodio. Mahrez se prošetao kraj nekoliko igrača Reala te je savršeno ubacio loptu pred suparnička vrata. Tamo je kraj Carvajala glavom loptu lijepo zahvatio De Bruyne i pogodio za 1-0.

U tom trenutku zavladala je ludnica u CBS-ovom studiju zavladala je ludnica.

Carragherova analiza

Micah Richards je taman večerao, a kad je pao gol skoro se ugušio od hrane. Pogotovo je jedan detalj svima zapeo za oko, a to je kao je brzom uspio zaustaviti tjesteninu da mu ne izleti iz usta. Bio je povod za urnebesnu analizu Jamieja Carraghera.

"Slušajte, ovo se mora analizirati. Na terenu su večeras sjajni tehničari poput Kroosa, Modrića i Silve, ali niti jedan od njih nema bolji prvi dodir i kontrolu od Micaha Richardsa s tjesteninom. Pogledajte samo ovo, mislio da je gotovo, da ju nije uspio iskontrolirati, ali pogledajte što je onda napravio. Zaboravite Luku Modrića , mi imamo Micaha", ispalio je Carragher dok su Thierry Henry, Richards i voditeljica Kate Abdo umirali od smijeha.