strašna predstava / Uragan Kovačevih trupa u utakmici vrijednoj naslova: Bayern pomeo Borussiju s ogromnih 5:0!

Današnjom pobjedom momčad Nike Kovača stigla je na vrh prvenstvene ljestvice sa 64 boda, jednim više od najvećeg rivala

6.4.2019.
20:36
AP Images

Očekivali smo neizvjesnu utakmicu u kojoj će sitnice odlučiti pobjednika, a dobili smo nešto potpuno suprotno. Bayern je, kada je to najviše bilo potrebno, pokazao svoju moć i pred svojim navijačima pregazio dortmundsku Borussiju s 5:0.

Domaćin je iskoristio sve što je Borussia mogla ponuditi. Već je u prvom poluvremenu postigao četiri pogotka, a u nastavku još jednim potvrdio visoko slavlje. Današnjom pobjedom momčad Nike Kovača stigla je na vrh prvenstvene ljestvice sa 64 boda, jednim više od najvećeg rivala.