UNITED I ČETVRTI UZASTOPNI PUT SLAVIO POD VODSTVOM SOLSKJAERA: / Luda utakmica Bournemoutha i Watforda

United ostvario i četvrtu uzastopnu pobjedu pod vodstvom Ole Gunnara Solskjaera

2.1.2019.
23:07

Nogometaši Manchester Uniteda ostvarili su i četvrtu uzastopnu pobjedu pod vodstvom Ole Gunnara Solskjaera svladavši na gostovanju Newcastle sa 2-0 (0-0) u utakmici 21. kola engleskog prvenstva, dok je Chelsea pred svojim navijačima razočarao odigravši samo 0-0 protiv Southamptona.

ZVIJEZDA ARSENALA POKAZALA ŠLJIVU POD OKOM, PA BRILJIRALA KOMENTAROM: /

I Joshua mu vrišti od smijeha

Lukaku zabio za 1-0, Rashford za konačnih 2-0

Momčad Rafe Beniteza uspjevala je do 64. minute držati bod i mrežu netaknutom. No, tada je Marcus Rashford izveo slobodan udarac, domaći vratar Dubravka nije uspio zadržati loptu koja mu je ispala, a na nju je natrčao Romelu Lukaku i postigao vodeći pogodak tek što ga je Solskjaer uveo u igru. Pobjedu Manchester Uniteda potvrdio je Rashford pogotkom u 80. minuti.

Manchester United's English striker Marcus Rashford celebrates scoring his team's second goal during the English Premier League football match between Newcastle United and Manchester United at St James' Park in Newcastle-upon-Tyne, north east England on January 2, 2019. (Photo by Lindsey PARNABY / AFP) / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No video emulation. Social media in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No use in betting publications, games or single club/league/player publications. /

Chelsea remizirao protiv 'Svetaca', Kovačić niti na klupi

Chelsea je na Stamford Bridgeu računao na treću pobjedu u nizu, s obzirom da je u goste došao Southampton. No, unatoč potpunoj nadmoći u svim segmentima, momčada Maurizija Sarrija nije uspjela postići pobjednički pogodak. Mateo Kovačić nije bio ni među pričuvnim igračima na ovom dvoboju.

Willian

Šest golova viđeno u dvoboju Bournemoutha i Watforda

Najviše pogodaka, čak šest, viđeno je u dvoboju Bournemoutha i Watforda. Gosti su vodili 2-0 i 3-2, ali su domaći uspjeli spasiti bod. Svih šest pogodaka palo je u prvom poluvremenu, a njih četiri u razdoblju od 34. do 40. minute.

Samo 12 minuta trebalo je nogometašima West Hama i Brightona za četiri pogotka. Gosti su vodili sa 2-0 golovima Stephensa (56) i Duffyja (58), a izjednačio je Arnautović pogocima u 66. i 68. minuti.

City i Redsi u četvrtak igraju derbi kola

Crystal Palace je golovima Ayewa (83) i Milivojevića (90+4-11m) odnio sva tri boda s gostovanja kod Wolverhamptona, a bodovima na gostovanju osladili su se i nogometaši Burnleyja koji su sa 2-1 slavili u Huddersfieldu. Domaća momčad se zakopala na dnu ljestvice, a ovo joj je bio osmi uzastopni poraz.

Liverpool's Croatian defender Dejan Lovren (C) celebrates with teammates after scoring the opening goal of the English Premier League football match between Liverpool and Newcastle United at Anfield in Liverpool, north west England on December 26, 2018. (Photo by ) / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No video emulation. Social media in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No use in betting publications, games or single club/league/player publications. /

Kolo će biti zaključeno u četvrtak (21 sat) velikim derbijem prve i treće momčadi, u kojem će Manchester City ugostiti Liverpool.

Momčad Juergena Kloppa uoči te utakmice ima šest bodova prednosti pred drugoplasiranim Tottenhamom, a sedam više od aktualnih prvaka koje vodi Pep Guardiola. Četvrti Chelsea ima 44 boda, a peti Arsenal 41. Na začelju su Southampton sa 16, Fulham sa 14 i Huddersfield sa 10 bodova.

Engleska - 21. kolo Chelsea - Southampton 0-0

Newcastle - Man. United 0-2 (Lukaku 64, Rashford 80)

Bournemouth - Watford 3-3 (Ake 34, Wilson 37, Fraser 40 / Deeney 14, 27, Sema 38)

Huddersfield - Burnley 1-2 (Mounie 33 / Wood 40, Barnes 74)

Wolverhampton - C. Palace 0-2 (Ayew 83, Milivojević 90+4-11m)

West Ham - Brighton 2-2 (Arnautović 66, 68 / Stephens 56, Duffy 58)

Man. City - Liverpool (čet, 21.00)

Odigrane utakmice: Cardiff - Tottenham 0-3 Arsenal - Fulham 4-1 Everton - Leicester 0-1