Prva HNL / Unatoč blijedoj predstavi Dinamo porazio Inter, Andrić nije realizirao kazneni udarac

Bad Blue Boysi su podignuli transparent s imenom tragičnog preminulog Hrvoja Ćustića i podsjetili na katastrofalno stanje u kojem se nalaze hrvatski stadioni

30.3.2019.
18:45
Luka Stanzl/PIXSELL

Iako trener Dinama Nenad Bjelica neće biti zadovoljan igrom svoje momčadi, Modri na derbi s Hajdukom u srijedu putuju s tri osvojena boda protiv Intera. Igra Dinama nije bila dobra, blijedo je to djelovalo i potpuno nedorečeno, ali opravdanje možemo pronaći u činjenici kako je puno važnija utakmica u srijedu protiv Hajduka u Splitu.

Početak utakmice prošao je u dominaciji Modrih, ali bez istaknutih prilika. Ipak, u 15. minuti Dinamo dolazi do vodstva. Ubacio je Mislav Oršić, vratar Intera nakratko odbio, ali točno na noge Nikole More koji zakucava za 1:0.

Lijepom akcijom istaknuo se Dinamo na početku utakmice, a lijepom gestom istaknuli su se i navijači Modrih u 11. minuti. Bad Blue Boysi su podignuli transparent s imenom tragičnog preminulog Hrvoja Ćustića i podsjetili na katastrofalno stanje u kojem se nalaze hrvatski stadioni.