SERIE A / Udinese odnio pobjedu pred svojim navijačima nad Sampdorijom

5.3.2022.
18:08

Nogometaši Udinesea u subotu su pred svojim navijačima svladali Sampdoriju sa 2-1 (2-1) u utakmici 28. kola talijanske Serie A.

Sva tri pogotka pala su u prvih 13 minuta utakmice. Španjolac Gerard Deulofeu je već u 3. minuti doveo Udinese u vodstvo. U 12. minuti je 19-godišnji branič Destiny Udogie pogodio za 2-0, a već u sljedećoj akciji Sampdoria je smanjila na 2-1 preko Caputa. To je bio i konačan rezultat.

HRVATI DOMINIRAJU /

Tudorova Verona uništila Udinese nakon Kalinićeva odlaska. Rebićev Milan preuzeo vrh ljestvice

Udinese se nije pomaknuo na ljestvici

Pobjeda Udineseu nije donijela pomak na ljestvici. Momčad iz Udina je sa 29 bodova ostala na 14. poziciji, ali sada ima tri boda više od Sampdorije koja je na 15. mjestu.

U subotu će još igrati Roma - Atalanta (18.00 sati) i Cagliari - Lazio (20.45).