Ovom se nismo nadali: Vatreni nisu oduševili

Hrvatska U21 reprezentacija propustila je veliku priliku gotovo sigurno osigurati prolaz na Europsko prvenstvo 2015. godine. Protiv Ukrajine u Kranjčevićevoj su odigrali neodlučeno (1:1).

28.5.2014.
20:50

Niti sedam Kovačevih kandidata za nastup na SP-u u Brazilu nije bilo dovoljno mladoj reprezentaciji da slomi otpor Ukrajinaca u Kranjčevićevoj. No, konačnih 1:1 nije smak svijeta, Hrvatska je i dalje u komotnoj situaciji, četiri boda ispred Švicarske koja ima utakmicu manje.

Strijelac za Hrvatsku bio je Ante Rebić u 56. minuti, dok je šest minuta kasnije izjednačio Malinowski. Imala je Hrvatska prigode doći do pobjede, ali naši reprezentativci nisu imali mirnoće u završnici.

Hrvatska do kraja kvalifikacija igra još samo jednu utakmicu, na gostovanju u Latviji, te uz ta tri boda sigurno bi ostala na prvom mjestu.

1. Hrvatska 16 2. Švicarska (-1) 12 3. Ukrajina (-3) 7 4. Latvija (-2) 6 5. Lihtenštajn 0