'PREDIVAN, UZBUDLJIV, DERBI PUN EMOCIJA': / U Rimu je odigrana fantastična utakmica o kojoj će se još dugo diskutirati

U prvih pola sata igrači Lazija triput su pogađali okvir gola, a Roma dvaput

1.9.2019.
21:22

Veliki rimski 173. po redu derbi "della Capitale" odigran je u nedjelju navečer između Lazija i Rome koji je završio neriješenim ishodom 1:1. Roma je povela golom Aleksandra Kolarova iz penala u 17. minuti, a Lazio je izjednačio preko Luisa Alberta (58). Bio je to vrlo zanimljiv derbi u kojem su u prvih pola sata igrači Lazija triput pogađali okvir gola, a Roma dvaput...

[FOTO, VIDEO] TEK JE DOŠLA U RIM, A VEĆ O NJOJ SVI PRIČAJU: /

Supruga nove zvijezde Rome prava je seks bomba

Ugledna talijanska La Gazzetta dello Sport piše kako je ovo bio "predivan, uzbudljiv i derbi pun emocija koji je završio najpoštenijim rezultatom, prema viđenom u susretu".

"Bilo bi nepošteno da je jedna momčad teren na kraju napustila s rukama u zraku jer su obje momčadi imali svoje prilike i trenutke u dvoboju", stoji u tekstu uglednog sportskog talijanskog medija.

Drugo poluvrijeme nije bilo toliko uzbudljivo, ali gledatelji na Olimpijskom stadionu u Rimu mogli su uživati u nogometu.