LUDNICA U MILANU / Pogledajte kako je legendarni Zlatan Ibrahimović razbio staklo u autobusu, vozač ga je gledao u nevjerici

Nogometaši Milana pobjedom nad Atalantom došli su na korak do osvajanja titule u Serie A

16.5.2022.
9:28
Screenshot/Twitter

Nogometaši Milana pobijedili su na San Siru Atalantu s 2-0 i kolo prije kraja sezone u talijanskoj Serie A došli na korak do naslova prvaka.

HRVAT JE GENIJ /

Perišić opet ključni igrač Intera, Vatreni majstorski asistirao, Nerazzurri i Milan u zadnjem kolu odlučuju o prvaku

Vodeći pogodak za "crveno-crne" postigao je Portugalac Rafael Leao u 56. minuti, a konačnih 2-0 postavio je Francuz Theo Hernandez u 75. minuti, kad je u slalomu od pedesetak metara prošao nekolicinu gostujućih nogometaša, a onda s 15-ak metara svladao gostujućeg vratara Mussa.

Uoči utakmice protiv Atalante, u Milanu je cijeli dan vladala "luda" atmosfera i navijači su se prije utakmice okupili ispred stadiona kako bi pružili podršku igračima.

Najvatreniji od igrača u budu bio je legendarni 40-godišnji napadač Zlatan Ibrahimović koji je htio još dodatno podići atmosferu pa je počeo snažno udarati po prednjem staklu autobusa. Od njegovih udaraca staklo je čak napuklo, a dok je to radio, vozač busa ga je gledao u nevjerici.

Milan je zadnji naslov u Serie A osvojio u sezoni 2010./2011.