PREGRŠT GOLOVA / U atraktivnom derbiju dva Hrvata Brozovićev Inter je pobijedio Pašalićevu Atalantu

Inter je sada četvrti sa 30 bodova, a Atalanta šesta s tri manje

13.11.2022.
15:02

Atalanta je u nedjelju u utakmici 15. kola Serie kod kuće doživjela poraz, bolji je sa 2-1 bio Inter.

OSTAO JE BEZ MJESTA /

Kultni talijanski list: "Bio jednom jedan Marcelo Brozović, mala je šansa da će sutra zaigrati'

Povela je Atlanta u 25. minuti nakon što je sudac sudio penal, a Lookman je bio precizan s bijele točke. No Inter izjednačuje 11 minuta kasnije, a strijelac je Džeko koji I u 56. minuti zabija za vodstvo Intera 2-1.

Prednost gostujuće momčadi narasla je na 3-1 nakon što je u 61. minuti Palomino zabio autogol. No, 16 minuta kasnije se iskupio i zabio za Atalantu za 3-2.

Jedan je izašao, drugi ušao

Mario Pašalić je odigrao do 83. minute za Atalantu, a Marcelo Brozović je ušao u igru za Inter u 83. minuti.

Inter je sada četvrti sa 30 bodova, a Atalanta šesta s tri manje.