PRAVA ŠTETA ZA HRVATA / Tudorova hit-momčad rasturila Cagliari, ali nisu uspjeli slaviti. Juventus se iskalio na 'fenjerašu'

Nakon što je izgubio od Chelsea (0-4) i Atalante (0-1), Juve je našao 'žrtvu'

30.11.2021.
23:04

Nakon dva uzastopna poraza u Ligi prvaka i Serie A bez postignutog gola, Juventus je na gostovanju pobijedio Salernitanu s 2-0 u susretu 15. kola talijanskog prvenstva.

Nakon što je izgubio od Chelsea (0-4) i Atalante (0-1), Juve je našao "žrtvu", ali daleko teže nego što se očekivalo "Stara dama" je dohvatila bodove protiv "fenjeraš".

Gosti su poveli u 21. minuti golom Paula Dybale, da bi Alvaro Morata u 70. minuti zabio za 2-0. Dybala je u sudačkoj nadoknadi mogao zabiti i treći gol za Juventus, ali je promašio jedanaesterac. Luka Bogdan nije nastupio za Salerniranu koja je drži začlje sa samo osam bodova.

NEMILOSRDNI VATRENI /

Mario Pašalić je najučinkovitiji veznjak u ligama 'Petice': Zabio je hat-trick, ušao u elitno društvo i upisao se u povijest, pogledajte njegove majstorije

Tudor nije uspio

U susretu između Verone, koju vodi Igor Tudor, i Cagliarija nije bilo golova. Domaćin je imao 70 posto posjeda lopte, 14 udaraca i 11 kornera, ali nije uspio probiti gostujuću obranu.

Nikola Kalinić nije nastupio za Veronu zbog ozljede, dok su Boško Šutalo i Ivor Pandur ostali na klupi. Kod gostiju već duže vrijeme nema Marka Roga.