TKO ĆE KOGA... / Tudor na debiju srušio Juventus u sudačkoj nadoknadi pogotkom Crnogorca

Ovom pobjedom Lazio je skočio na sedmo mjesto ljestvice

30.3.2024.
20:20

Hrvatski nogometni trener Igor Tudor pobjednički je započeo svoj mandat na klupi Lazija, dramatičnom 1-0 (0-0) domaćom pobjedom protiv Juventusa u susretu 30. kola talijanskog prvenstva ostvarenom pogotkom u posljednjoj minuti sudačke nadoknade.

EUROPSKI NOGOMET /

Majer zabio, Bjelica odigrao 'nulu': Leverkusen se opet izvukao, Torino i Sevilla slavili

Veliko veselje domaćima osigurao je Crnogorac Adam Marušić koji je u trećoj minuti sudačke nadoknade snažnim udarcem glavom postigao svoj prvi gol sezone nakon ubačaja Guendouzija.

Ovom pobjedom Lazio je skočio na sedmo mjesto ljestvice sa 46 bodova, dok je Juventus ostao treći sa 59.

Veznjak hrvatske nogometne reprezentacije Nikola Vlašić odigrao je čitav susret za Torino u minimalnoj 1-0 (0-0) domaćoj pobjedi protiv Monze u susretu 30. kola talijanskog prvenstva.

Jedini gol za momčad koju vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić postigao je Sanabria (69-11m) iz kaznenog udarca sredinom drugog poluvremena.

Ovom pobjedom Torino je skočio na osmo mjesto ljestvice sa 44 boda, jednim više od devete Fiorentine i desetog Lazija, a dva više od sada 11. Monze.

Milan Badelj igrao je do 76. minute za Genou koja je na svom terenu igrala 1-1 (1-1) protiv Frosinonea. Domaće je u prednost doveo Gudmundsson (31-11m), a poravnao je Reinier (37).

Genoa je u sigurnoj zoni, 12. sa 35 bodova, dok je 18. Frosinone stigao do 25 bodova, koliko ima i 17. Empoli. Atalanta je šesta sa 50 bodova, pet manje ima sedmi Napoli. Uvjerljivo vodeći je Inter sa 76 bodova, 14 više od drugog Milana.