TRENUTAK KOJI JE POLJUD BACIO U TRANS: / 'Zašto smo napali suca? Stavio je zviždaljku, ali...'

Gol pao u šestoj minuti sudačke nadoknade, iako je bilo predviđeno da se igraju četiri.

10.3.2018.
19:37
Screesnhot

Hajduk je nakon velike drama slavio protiv Istre 1961 3-2, a junak utakmice bio je vratar Letica. Gosti su vodili 2-1, ali je Hajduk ipak iščupao pobjedu i to doslovno u posljednjim sekundama.

Kada se već činilo kako će utakmica završiti bez pobjednika ukazao se Letica. Toma Bašić je ubacio loptu u kazneni prostor, lopta se odbila do Kožulja koji je vratio loptu, a vratar Hajduka ju je glavom proslijedio u mrežu za veliko slavlje na Poljudu. (Gol pogledajte ovdje)

VIDEO, LUDNICA NA POLJUDU: /

Vratar Letica zabio u 96. minuti za veliku pobjedu i povratak u borbu za naslov

Razbjesnilo je to goste jer je gol pao u šestoj minuti sudačke nadoknade, iako je bilo predviđeno da se igraju četiri.

"Čestitam Hajduku, meni je žao mojih dečki zbog truda. Bit će mi problem vratiti psihološki nekipu poslije ovakvog poraza. Kako živimo i radimo, ovo je za nas bio uspjeh, makar nismo osvojili bodove", rekao je polsije susreta trener Istre Darko Raić Sudar, javlja Dalmatinski portal.

"Zašto smo napali suca? To su emocije koje izađu van. kako bi svirao kraj, ali je pustio zadnji napad. Nekad se ne možeš iskontrolirati", poručio je.