DIVLJAČKI ISPAD / Trener Nikole Vlašića potpuno poludio i u naletu bijesa gađao sakupljača lopti, evo kako je to izgledalo

David Moyes poludio je na dječaka jer je odugovlačio s vraćanjem lopti na travnjak

6.5.2022.
8:29
Screenshot

Nogometaši Eintrachta u obje polufinalne utakmice Europske lige bili su bolji od West Hama i plasirali su se u finale.

SVE JE SPREMNO ZA VELIKO FINALE /

Nije samo završnica LP rezervirana za Hrvate: Barišić šokirao Gvardiola, u finalu Europa lige su Rangersi i Eintracht Frankfurt

Nakon 2-1 u Londonu, njemački sastav je u Frankfurtu slavio s 1-0. Pogodak odluke zabio je Rafael Borre u 26. minuti. Za Eintracht je od 76. minute zaigrao Kristijan Jakić, dok Nikola Vlašić nije igrao za goste.

Nakon mirnih i opreznih uvodnih 15 minuta dogodio se možda i ključni trenutak utakmice. Jens Hauge je pobjegao gostujućoj obrani, a Aaron Cresswell ga je kao posljednji igrač obrane oborio. Sudac Jesus Gil Manzano je engleskom braniču pokazao žuti karton, ali je nakon pregleda snimke izvadio crveni karton.

Velika nervoza

Eintracht je brojčanu prednost na terenu iskoristio sedam minuta kasnije kada je Borre zabio za 1:0 i rezultat se do kraja više nije mijenjao.

West Ham je pokušavao doći do izjednačenja i kako se utakmica približavala kraju napetost je sve više rasla, a u 78. minuti trener "Čekićara" David Moyes je potpuno izgubio živce, napucao loptu prema dječaku koji je skupljao lopte i zaradio isključenje.

Moyes je pucao prema sakupljaču dok mu je on bio okrenut leđima, vjerojatno jer ga je iznerviralo što ovaj sporo vraća loptu na travnjak, ali je na sreću promašio njegovu glavu.

OVDJE i OVDJE možete pogledati snimke tog incidenta.