AHA, U TOME JE STVAR / Trener 'neugodne' Omonije otkrio zašto su izgubili od Dinama: 'Nismo mislili da su takvi'

20.7.2021.
23:18
Sanjin Strukic/PIXSELL

U prvoj utakmici 2. pretkola Lige prvaka nogometaši Dinama su na Maksimiru ugostili ciparskog prvaka Omoniju, a utakmica je završila pobjedom zagrebačke momčadi 2-0 (0-0)

Vodeći pogodak za Dinamo postigao je Lovro Majer u 65. minuti, a u 81. minuti je na njegov ubačaj za 2-0 glavom pogodio Kristijan Jakić.

Nakon utakmice poraz je komentirao trener Omonije, nekada slavni igrač Henning Berg.

TRENUTAK KAD SU SE SVI NA MAKSIMIRU UHVATILI ZA GLAVU /

Ademi pao na travnjak, u bolovima ga odveli s terena

Podcijenili Dinamo

"Uvijek nas frustrira kad izgubimo 2:0. Danas smo izgubili od ekipe koja je bolja nego što smo mislili da jest, ali pokazali smo da smo kompetitivni. Igra se još jedna utakmica", rekao je Berg i zatim kratko analizirao.

"U nekim fazama utakmice smo radili dobre stvari, a u drugima smo mogli biti bolji. Sve u svemu smo bili dobri, stalno smo pritiskali. Nije lako izgubiti kao danas, ali veselimo se uzvratu", zaključio je.

Uzvratni dvoboj je na rasporedu za tjedan dana, 27. srpnja (17 sati), u Nikoziji. Pobjednik ovog para u 3. pretkolu Lige prvaka će igrati protiv boljeg iz dvije utakmice poljske Legije i estonske Flore, dok će se poražene momčadi preseliti u Europsku ligu i činiti par 3. pretkola tog natjecanja.