TRAGEDIJA NA NOGOMETNOM TERENU / Trener doživio srčani udar dok je slavio gol, nije mu bilo spasa

Užasna vijest dolazi iz Egipta

3.12.2021.
13:50

Na susretu druge egipatske lige između Al Magde i Al Zarge dogodila se tragedija. Naime, prilikom proslave gola trener Al Magde, Adham El-Selhedar, doživio je srčani udar te je preminuo.

UŽAS U BRAZILU /

Nogometašice napadnute poslije utakmice, jedna seksualno zlostavljana: 'Izgledalo je kao u horor filmu'

Nakon 90 minuta susreta na semaforu je pisalo 0:0 da bi potom u drugoj minuti sudačke nadoknade mrežu zatresao Mohamed Saad. Nakon toga uslijedilo je burno slavlje, a najvatreniji je pritom bio nesretni trener čije srce nije izdržalo. Liječnička služba odmah mu je priskočila u pomoć, ali nije mu bilo spasa.

El-Selhedar je većinu trenerske karijere proveo u Ismailyju. Tijekom devedesetih godina s tim je klubom uspio osvojiti prvenstvo i Kup.

Također je bio trener Al-Sharkia, a radio je i u Libiji u Al-Ittihadu.

Upozorenje: uznemirujući video