bournemouth slavio / Tottenham s dva igrača manje potonuo u sudačkoj nadoknadi i zakomplicirao borbu za Ligu prvaka

Nogometaši Bournemoutha na domaćem su terenu svladali Tottenham koji je gotovo cijelo drugo poluvrijeme igrao s devetoricom igrača

4.5.2019.
15:53
AP Images

Zanimljiva je bila utakmica 37. kola engleskog Premiershipa u kojoj je Bournemouth do prve pobjede protiv Tottenhama u najvišem rangu. Na domaćem je terenu slavio s 1:0, a nimalo nije odmogla ni činjenica kako su gosti u razmaku od 43. do 48. minute ostali s dva igrača manje.

Prvih 45 minuta bilo je vrlo zanimljivo iako nismo vidjeli nijedan pogodak. Jako puno mogli su žaliti gosti za propuštenim prilikama ili da budemo precizniji, zahvaljujući odličnim obranama Marka Traversa nisu došli do vodstva.