TOTTENHAM KIKSAO U BORBI ZA LIGU PRVAKA: / Chelsea drži posljednje mjesto koje vodi u elitno natjecanje

"Svrake" su uspjele izjednačiti četiri minuta prije kraja

4.4.2021.
17:51

U susretu 30. kola engleskog nogometnog prvenstva Newcastle United i Tottenham su odigrali 2-2. Domaćin je poveo golom Joelintona u 28. minuti, no Spursi su u svega šest minuta okrenuli rezultat, a oba gola zabio je Harry Kane (30, 34).

"Svrake" su uspjele izjednačiti četiri minuta prije kraja, a pogodak je postigao Joseph Wilock. Zanimljivo, bio je to 17. udarac Newcastlea izvan kaznenog prostora na toj utakmici.

Osam kola prije kraja Tottenham, kojeg vodi Jose Mourinho, ima 49 bodova, dva manje od četvrtoplasiranog Chelseaja koji drži posljednje mjesto koje vodi u Ligu prvaka. Newcastle je tri boda iznad zone ispadanja.