PREMIER LIGA / Tottenham je u sudačkoj nadoknadi imao pobjedu i prvo mjesto u rukama: Na kraju je primio dva pogotka i izgubio

U prvom susretu 12. kola engleske Premier lige veliku su pobjedu ostvarili nogometaši Wolverhamptona koji su s 2-1 svladali Tottenham.

11.11.2023.
15:49

Tottenham je poveo već u trećoj minuti golom Brennana Johnsona te je vodio sve do 91. minute. Novom pobjedom Tottenham je opet mogao preuzeti prvo mjesto na ljestvici, ali ne da nije uspio u tome, već je ostao bez ičega na ovom gostovanju.

IZLANUO SE /

Nakon što ga je prodao u Njemačku, predsjednik Tottenhama zapanjio priznanjem o Harryju Kaneu

U 91. minuti je džoker s klupe, Španjolac Pablo Sarabia, odlično primio ubačaj i još ljepše okončao akciju golom za 1-1, a potom je u 97. Sarabia asistirao, a gol za 2-1 Wolverhamptona postigao Lemina.

Tottenham je upisao drugi poraz u sezoni te je ostao na drugom mjestu ljestvice. Pobjeda je Wolverhampton podigla na 12. mjesto ljestvice.

Ostatak utakmica ovog kola igra se u nedjelju, a parovi su Aston Villa - Fulham, Brighton - Sheffield United, Liverpool - Brentford, West Ham - Nottingham Forest i Chelsea - Manchester City.