SERIE A / Totalna drama u sudačkoj nadoknadi: Mladić pogodio za pobjedu, gosti promašili kazneni udarac u 99. minuti

Sve je kulminiralo kaznenim udarcem sviranim za Veronu u 99. minuti, raniji strijelac Henry je uzeo loptu i pogodio vratnicu.

6.1.2024.
15:13

Nogometaši milanskog Intera slavili su s 2:1 protiv Hellas Verone čime su potvrdili da će ostati na prvom mjestu Serie A i na kraju ovog kola.

'AKO DOĐE DOBRA PONUDA' /

Hajdukov napadač najavio pohod na titulu i planove za ljeto: 'Vjerujem da ću otići u neki europski klub'

Prvi pogodak na utakmici postigao je Lautaro Martinez u 13. minuti te opravdao zašto je najbolji strijelac Serie A ove sezone.

Prošlog vikenda Inter je kiksao protiv Bologne, a blizu novog remija bili su nakon što je Thomas Henry poravnao u 74. minuti za Veronu.

Mladić Davide Fratessi u sudačkoj nadoknadi zabio je za domaćine, nakon čega je dramu povećao crveni karton Darka Lazovića zbog prigovora. Sve je kulminiralo kaznenim udarcem sviranim za Veronu u 99. minuti, raniji strijelac Henry je uzeo loptu i pogodio vratnicu.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Kauboja na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO