PLJUŠTE REAKCIJE / Navijači presudili Hajduku: 'Stožer ukinuo mjere, a igrači i dalje izbjegavaju kontakt. Od naslova se možemo oprostiti'

9.4.2022.
21:29
Ivo Cagalj/PIXSELL

Nogometaši Hajduka u susretu su 30. kola Prve HNL teže od očekivanog na Poljudu svladali Šibenik s 2:1 (1:0). Strijelci za Hajduk bili su Filip Krovinović (32) i Josip Elez (87), dok je pogodak za Šibenik postigao Mario Ćurić (54).

Susret je odigran po jakoj kiši koja je prala travnjak i igrače od prve do posljednje minute, a Hajduk je svoju dominaciju u prvom poluvremenu uspio materijalizirati u 32. minuti. Sahiti je povukao napad po desnoj strani, dodao Livaji koji je uputio prizemni ubačaj na 10 metara na koji je natrčao Krovinović i zatresao mrežu.

DRAMA NA POLJUDU /

Šibenik držao Hajduk u šaci do same završnice, Bijeli na kraju na krilima Krovinovića i Eleza došli do velike pobjede

Navijači nisu zadovoljni

Navijači Hajduka odmah su krenuli komentirati ovaj susret, a mi donosimo one najzanimljivije:

Stožer ukinuo mjere, a igrači i dalje izbjegavaju kontakt.

Mi smo sve lošiji, iz utakmice u utakmicu, daj Bože da budemo na kraju 3., a od naslova se možemo lijepo oprostiti. Sljedeća dva tjedna imamo utakmice protiv Gorice i Dinamo, treba momčad do tada taktički, fizički i mentalno spremiti, HŽV.

Nevjerojatno u kakvu situaciju smo se doveli. Pa toliko individualni grešaka da je to strašno. Elez i Katić su nas skupa koštali bar 10-15 bodova. Evo za divno čudo iskupi se Elez, a onu proslavu pobjede nad ovakvim Šibenikom ću se praviti da nisam ni vidio.

Nije lako bilo po ovakvom nevremenu igrati, ali Bože 5 godina ste mi života oduzeli ovakvom igrom.

Kako ide kraj prvenstva mi smo sve lošiji. A ovo nabacivanje kornera u devedeset drugoj minuti je katastrofa.

Jadna i žalosna igra i borba. Kakve pogreške amaterske i kiksevi, pa to je u ranku 4.županijske lige. Možemo biti presretni s 3 boda.

Postoji li netko tko još uvijek misli da Kalinić treba biti u prvih 11?

Drhtanje do zadnje minute protiv Šibenika, majko draga. Pobjeda je tu, ali Dambrauskas mora uštimati vezni red. Nema ga. HŽV!

Rezultat 1-1, a on uvodi dva zadnja vezna, nemam riječi. Neka nam je dragi Bog na pomoći!