BAŠ SE I NIJE PROSLAVIO / To je naš Luka: Pazite što je Modrić morao napraviti kako bi igrao (i izgubio) Realovu utakmicu sezone

Modrić se tek nedavno vratio u puni pogon nakon ozljede pa ga mnogi nisu ni očekivali u prvih 11 Reala u Manchesteru

19.5.2023.
12:32

U finalu nogometne Lige prvaka, 10. lipnja u Istanbulu, igrat će Inter i Manchester City nakon što je engleska momčad u polufinalnom uzvratu, na svom Etihadu, posve nadigrala Real Madrid s 4-0 (2-0).

NEOČEKIVANO /

Procurilo što je Luka Modrić radio u svlačionici Real Madrida nakon debakla protiv Manchester Cityja

Veliki korak prema finalu klub iz Manchestera je napravio u prvom poluvremenu nakon kojeg je vodio 2-0, a oba gola je dao Bernardo Silva, u 23. i 37. minuti. Real je dodatno potonuo u 76. minuti kada je Eder Militao pogodio vlastitu mrežu za 3-0 Cityja. Konačnih 4-0 postavio je Julian Alvarez golom u 91. minuti.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić bio je u udarnoj momčadi Reala, ali je i prvi zamijenjen, u 63. minuti.

Modrić se tek nedavno vratio u puni pogon nakon ozljede pa ga mnogi nisu ni očekivali u prvih 11 Reala u Manchesteru, a dva dana nakon utakmice procurio je jedan detalj oko njegova nastupa koji čini cijelu situaciju puno jasnijom.

Kako je objavio El Chiringuito, Modrić je morao primiti injekcije protiv bolova kako bi uopće mogao zaigrati protiv Cityja.