NIJE MU TO TREBALO / Incident koji je mnogima promakao. Talijani tvrde da je Brozović zbog ovog prljavog poteza trebao dobiti crveni karton

Uz Perišića vrlo je dobru utakmicu odigrao i Marcelo Brozović i odigrao je svih 120 minuta

12.5.2022.
10:37
Screenshot

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić s dva je gola u produžetku osigurao Interu osvajanje naslova pobjednika Talijanskog kupa, Inter je u finalu igranom u Rimu svladao Juventus sa 4-2 (1-0, 2-2).

Perišić je prvo u 99. minuti realizirao kazneni udarac kojim je doveo svoju momčad u vodstvo od 3-2, da bi u 102. minuti sjajnim udarcem s ruba kaznenog prostora još jednom svladao Perina i postavio konačni rezultat.

Uz Perišića vrlo je dobru utakmicu odigrao i Marcelo Brozović i odigrao je svih 120 minuta. No, Brozović je u jednom trenutku utakmice vrlo lako mogao dobiti isključenje.

PERIJA NAJJAČI! /

Koji je kralj ovaj naš Perišić. Pogledajte u čemu je Vatreni prošetao stadionom nakon što je srušio Juve u finalu Kupa

Trebao je dobiti crveni?

Talijanski ekspert za suđenje, Graziano Cesari, rekao je za Mediaset da je Brozović trebao dobiti crveni karton već u 55. minuti kada je startao prljavo na Dybalu i onda nakon zvižduka uzeo loptu i napucao je daleko od mjesta gdje je napravljen prekršaj.

Srećom Brozović je dobio samo žuti karton i odradio je utakmicu do kraja. A tko zna što bi bilo da je bio isključen, možda ne bi ovako završilo.