SUSRET LIGE PRVAKA / Talijani oduševljeni Dinamom, a istaknuli su dva igrača: 'Oni su tvornica prvaka'

Tekstualni prijenos pratite na našem portalu od 21 sat.

25.10.2022.
10:19

Dinamo i Milan danas od 21 sat igraju najvažniju utakmicu skupine Lige prvaka. Obje momčadi imaju isti broj bodova i ovo će biti presudni susret za jednu i za drugu ekipu. Dinamo je u prvoj utakmici na San Siru poražen rezultatom 3:1, ali Modri su pokazali dobar otpor.

Milan je na San Siru poveo iz jedanaesterca na samom kraju prvog poluvremena, a odmah na početku drugog su primili još jedan gol. Mislav Oršić donio je nadu Dinamu u 56. minuti, no Pobega zabija za 3:1 i potvrdu pobjede talijanskog prvaka.

Tužna noć u Maksimiru /

Nemoćni Dinamo jeftino dobio četvorku od prvaka Italije! Za ostanak u Europi treba mu čudo

Najpoznatiji sportski mediji u Italiji, Gazzetta, osvrnula se na Dinamo, pogotovo povijest zagrebačkog kluba. "Casa Dinamo", kako Talijani nazivaju Dinamovu školu nogometa, izbacila je mnoge velike nogometaše, a među njima su najviše istaknuli Zvonimira Bobana te Luku Modrića. Gazzetta ju naziva tvornicom šampiona.