Taliijani objavili koliko je teška Rebićeva ozljeda i kad bi se mogao vratiti u pogon

Ozljeda Ante Rebića zabrinula je navijače Milana jer je kod njih u svlačionici prava 'bolnica'

18.10.2021.
9:51

Milan se proteklog vikenda samo privremeno popeo na vrh ljestvice talijanske Serie A, nakon što je u subotnjem dvoboju na San Siru velikim preokretom pobijedio Veronu s 3:2, iako su gosti do 59. minute imali dva gola prednosti.

Jedan od boljih Milanovih igrača u prvom poluvremenu bio je Ante Rebić, ali je zbog ozljede bio prisiljen napustiti igru u 36. minuti, a zamijenio ga je Portugalac Rafael Leao. Kalinić je bio na terenu do 64. minute, a cijelo drugo poluvrijeme je Igor Tudor dao Bošku Šutalu.

NEVJEROJATAN NAPADAČ /

Kako je moguće sve to promašiti? Pogledajte kako je mladi Hajdukov talent zapucao čak četiri zicera u samo deset minuta

'Bolnica' na San Siru

Ozljeda Ante Rebića zabrinula je navijače Milana jer je kod njih u svlačionici prava "bolnica". Ima puno ozljeđenih igrača i jako je teško treneru Pioliju slagati momčad.

Srećom, Rebić nije pretrpio težu ozljedu. Kako piše Tuttosport, Rebićev gležanj nije u toliko lošem stanju i brzo bi se trebao vratiti na teren. Ipak, to ne znači da će moći nastupiti u utakmici protiv Porta u Ligi prvaka.