SVI ZA JEDNOGA, JEDAN ZA SVE: / Morata se nije dobro proveo kad je napao Jedvaja

Ivan Perišić bio je istinski junak hrvatske pobjede protiv Španjolske (2-1) u 3. kolu Europskog nogometnog prvenstva. Stigao je asistirati, zabiti, ali i štititi suigrače.

22.6.2016.
17:24
Screenshot

Vrlo brzo nakon početka drugog poluvremena utakmice u Bordeauxu španjolski napadač Alvaro Morata pokušao je na agreivan način nešto objasniti Tinu Jedvaju. No, Perišić to nije dopustio i uskočio je u zaštitu mlađeg suigrača. Uhvatio je Moratu za lice i objasnio mu da gleda svoja posla.

Uvijek štiti suigrače

Veliko suparništvo Juventusa i Intera tako se na neki način prenijelo i na ovu utakmicu. A Perišiću nije prvi put da se sukobio s igračem Stare dame. U prošloj je sezoni na sličan način za vrat uhvatio Kolumbijca Juana Cuadrada...

Nakon što su Španjolci poveli upravo pogotkom Morate u sedmoj minuti, Perišić je najprije u 45. minuti asistirao Nikoli Kaliniću za izjednačenje, da bi u 87. minuti i sam zabio za veliku pobjedu.