NIJE SVE U REDU / Utučeni Messi poslije poraza u Madridu nije progovorio ni riječ, suigrači ga namjerno ignoriraju?

Messi još nije ispunio visoka očekivanja nakon dolaska u PSG iz Barcelone

10.3.2022.
11:32

Nogometaši madridskog Reala plasirali su se u četvrtfinale Lige prvaka nakon što su u uzvratnom dvoboju osmine finala na svom Santiago Bernabeu svladali Paris SG sa 3-1 (0-1) te tako nadoknadili 0-1 poraz iz prve utakmice.

LEO GDJESSI? /

Prava majstorija iz arsenala hrvatskog genijalca: Pogledajte kako je Luka Modrić poslao Messija 'po ćevape'

Parižani su, baš kao i u prvoj utakmici poveli pogotkom Kyliana Mbappea (39), no u nastavku je Kraljevski klub stigao do velikog preokreta s tri gola Karima Benzeme (61, 76, 78).

Najveća zvijezda pariške momčadi Lionel Messi nije odigrao lošu utakmicu, no nije ni ispunio očekivanja s obzirom na to da ima reputaciju najboljeg nogometaša na svijetu.

No, za to možda postoji i jedan, poprilično neugodan, razlog - Messija možda namjerno ignoriraju suigrači.

Na to takav zaključak ukazuje više situacija, a jedna od njih dogodila se u prvom poluvremenu protiv Reala. Marco Verratti je bio u kaznenom prostoru Madriđana i nije dodao loptu Messiju, koji je bio sam kod penala, što je bila sjajna pozicija za Argentinca.

Zašto mu Verratti nije dodao, je li to bilo namjerno ili ga jednostavno nije vidio, teško je reći, ali je jasno da stvari u PSG-u ne funkcioniraju onako kako bi trebale.

Messi navodno nakon utakmice nije progovorio niti riječ u svlačionici, a pojavila se i vijest da njega suigrači namjerno ignoriraju jer su razočarani što nije nakon dolaska iz Barcelone donio značajan napredak u igri i poboljšao atmosferu u klubu.