LEO GDJESSI? / Prava majstorija iz arsenala hrvatskog genijalca: Pogledajte kako je Luka Modrić poslao Messija 'po ćevape'

Luka Modrić bio je jedan od ključnih igrača Real Madrida u velikoj pobjedi nad PSG-om

10.3.2022.
10:06

Luka Modrić odigrao je sjajnu utakmicu za svoj Real u srijedu navečer u uzvratu s PSG-om. Kraljevski klub plasirao seu četvrtfinale Lige prvaka nakon što je na svom Santiago Bernabeu svladao PSG s 3-1 (0-1) te tako nadoknadio 0-1 poraz iz prve utakmice.

LEO NA APARATIMA /

'Breaking news. Uhitili Luku zbog povezanosti s nestankom Messija. Kažu da je posljednji put viđen držeći Modrića za dres'

Modrić je odigrao cijelu utakmicu za Real i bio jedan od najboljih igrača na terenu. Posebno je impresivna bila njegova fenomenalna akcija kod gola za 2:1 u 76. minuti.

Modrić je tada osvojio loptu na 20 metara od svog gola, povukao sve do polovice Parižana, uputio okomitu loptu za Viniciusa, koji je vratio hrvatskom kapetanu koji s 20-ak metara savršeno proigrava Benzemu koji udarcem iz prve po drugi put svladava Donnarummu.

Poigrao se s Messijem

No, Modrić je oduševio i drugim majstorijama, a jednu od njih je izveo u prvom poluvremenu kada je kao od šale izbjegao start i prošao po mnogima ponajboljeg nogometaša na svijetu Lionela Messija.

Modrićev potez možete pogledati OVDJE.

A kakvu je utakmicu odigrao naš Luka govore njegove brojke, ali i reakcije nogometnog svijeta. Hrvatski kapetan je imao 88% točnih dodavanja te je u 88 navrata lopta bila u njegovom posjedu. Uputio je deset dugih lopti, a devet ih je pronašlo svoju metu. Osvojio je sedam duela na tlu, u četiri navrata je uzeo loptu igračima Reala, četiri lopte je presjekao. Asistirao je za drugi pogodak Benzeme, a imao je i jedan sjajan udarac lijevom nogom kada je lopta prohujala pokraj gola.