BUNDESLIGA / Vratari su imali svoj dan: Dvije hit momčadi podijelile bodove u ljepotici kola, Vatreni nije nastupio

Bila je to izuzetno uzbudljiva i atraktivna utakmica iz koje nitko nije izašao kao pobjednik

10.12.2023.
17:43

Nogometaši Stuttgarta nisu uspjeli pobijediti vodeći Bayer Leverkusen pred svojim navijačima u utakmici 15. kola odigranoj u nedjelju koja je završila podjelom bodova 1-1.

PODJELA BODOVA /

Gol u sudačkoj nadoknadi produbio crni niz obje momčadi: Varaždin bez pobjede osam kola, Osijek šest

Domaća momčad je povela u 40. minuti golom Chrisa Fuhricha, a konačnih 1-1 postavio je Florian Wirtz u 47. minuti.

Heroj susreta bio je gostujući vratar Hradecky koji je imao 9 obrana, a prema Sofascoreu je igrač utakmice sa ocjenom 8,7. Dobru rolu odradio je i domaći čuvar mreže koji je skupio četiri obrane i zaustavio Apotekare u planu da se bodovno odlijepe od Bayerna i Stuttgarta.

Josip Stanišić je odgledao utakmicu s klupe za pričuvne igrače Bayera koji je drugo kolo zaredom osvojio bod i sada ima 36 bodova, četiri više od drugoplasiranog Bayerna koji je u subotu uvjerljivo poražen (5-1) na gostovanju kod Eintrachta. Stuttgart je ostao na trećem mjestu s bodom manje od Bayerna.

Utakmice hrvatskih rukometašica u drugom krugu možete uživo gledati na programu RTL Kockica te na platformi Voyo uz stručnog komentatora Filipa Brkića