PENALI PRESUDILI / Štimac nakon drame slavi novi trofej s Indijom: Ovo mu je već četvrti u posljednje dvije godine

Indija je u finalu nakon lutrije jedanaesteraca pobijedila Kuvajt 6-5 (1-1).

4.7.2023.
19:38

Igor Štimac slavi novi trofej s Indijom, ovog puta naslov prvaka prvenstva Južne Azije.

ZAHVALA /

Brozović se emotivnom porukom oprostio od Intera, ali i od Milana: 'Jedinstven si, poseban, u srcu ću te nositi'

ZAHVALA /

Nakon 90 minuta rezultat je bio 1-1, Kuvajt je poveo preko Al Khaldija u 14. minuti, dok je Indija izjednačila preko Chhangtea u 38. minuti.

U lutriji jedanaesteraca tragičari Kuvajta bili su Daham i Hajiah, koji su promašili u prvoj i šestoj seriji, dok je kod Indije neprecizan Singh u četvrtoj seriji.

Indija je tako prvak Južne Azije po deveti put. Štimcu je to već četvrti trofej s Indijom. Prvak Južne Azije bio je i prije dvije godine, turnir Tri nacije uzeo je u ožujku ove godine, a nedavno je osvojio i Interkontinentalni kup.