SRAMOTAN ISPAD IVANA RAKITIĆA! Urlao na veliku nadu Manchester Uniteda: / 'Gubi se u drugu ligu, kur*** sine'

Kamere španjolske televizije uhvatile su hrvatskog nogometaša Ivana Rakitića u vrlo ružnom i nekorektnom izdanju tijekom nedjeljnog gostovanja njegove Barcelone kod Granade.

3.4.2017.
21:59
Screenshot

Katalonci su u 29. kolu Primere slavili s 4-1, a treći je pogodak u 83. minuti postigao upravo Rakitić. No, samo šest minuta prije toga hrvatski se reprezentativac našao u sukobu s mladim nogometašem domaćih Andreasom Pereirom.

RAKITIĆ KAKVOG JOŠ NISTE UPOZNALI: /

Pogledajte kako je pao na bočnom parkiranju, vrijeme je za povratak u autoškolu

Ljutit zbog žutog kartona

Nakon duela dvojice igrača Rakitić je krenuo prema Pereiri, a ovaj ga je odgurnuo. Sudac je zbog prekršaja pokazao Barceloninom veznjaku žuti karton na što je ovaj potpuno izgubio živce i krenuo s verbalnom paljbom prema brazilskom nogometašu kojeg je Manchester United posudio Granadi.

"Gubi se u drugu ligu, kur*** sine", urlao je Rakitić na suparničkog nogometaša.

Rakitić je očito mislio da je u spornoj situaciji nepravedno dobio žuti karton, odsnono da je Pereira prevario suca. No, njegova reakcija u najmanju ruku nije bila primjerena...