ŠTO ĆE NAVIJAČI REĆI NA OVO? / Sportski direktor Hajduka nakon teško izborene pobjede poslao zanimljivu poruku: 'Ako plan ne funkcionira...'

Hajduk je osvojio tri boda protiv Vatraždina zahvaljujući pogotku u sudačkoj nadoknadi

9.10.2022.
21:39
Pixsell Ivo Čagalj

Nogometaši Hajduka su u subotu u dramatičnoj završnici na Poljudu došli do pobjede nad Varaždinom od 2-1 (1-1) u dvoboju 12. kola Hrvatske nogometne lige.

PREPOZNAJETE LI GA? /

Jedan od najvećih hrvatskih sportaša u povijesti pojavio se na Poljudu i srdačno pozdravio s predsjednikom Hajduka

Vodeći pogodak za Hajduk postigao je Emir Sahiti u 33. minuti prekrasnim "škaricama" sa 11 metara. U 71. minuti je Varaždin izjednačio pogotkom Frana Brodića, a konačnih 2-1 postavio je Nigerijac Awaziem u devetoj minuti sučevog dodatka.

Bijeli nisu odigrali dobru utakmicu, u više navrata ih je spašavao golman i čuli su se zvižduci s tribina.

"Naša publika s pravom očekuje da prolongiramo period dobre igre. Igrač Hajduka mora biti jak. Najlakše je biti radostan kada ti plješću. Uzeli smo deset bodova u četiri utakmice. Idemo gledati naprijed. Momčad je psihološki u lošem stanju. Zaslužili smo pobjedu, ali u prvom poluvremenu smo trebali ubiti utakmicu. Padovi nam se događaju. Svaku utakmicu imamo puno dobrih razdoblja, a onda loše zamagle dobre stvari. Pola sata u drugom poluvremenu je neprihvatljivo", rekao je nakon susreta trener Hajduka Mislav Karoglan.

Dan nakon utakmice na društvenim mrežama oglasio se i sportski direktor Hajduka Mindaugas Nikoličius koji je poslao zanimljivu poruku:

"'Ako plan ne funkcionira, mijenjaj ga, ali ne odustaj nikad od cilja +3."