Drama u Kranjčevićevoj: Farmaceuti u zadnjoj minuti pobjegli s dna

U prvoj utakmici 11. kola hrvatskog nogometnog prvenstva Zagreb i Slaven Belupo podijelili su bodove.

3.10.2014.
20:19

Utakmica Zagreba i Slavena Belupa bila je prilično suzdržana, a ugodnije oku ipak je bilo drugo poluvrijeme u kojem su uostalom i postignuta oba gola.

Iz prvog dijela mogu se izdvojiti svega dvije kvalitetnije prilike i to obje za Zagreb. U 23. minuti zaprijetio je Stepčić, a u 33. minuti Boban. Udarci obojice igrača bili su neprecizni.

Zagreb je poveo u 67. minuti preko Novaka nakon kardinalne pogreške vratara Karduma koji nije uspio zaustaviti povratnu loptu Mirića. Novaku nije bilo teško zatresti mrežu za 1:0.

Zagreb je vodstvo održao do samog kraja i kada se činilo da će doći do četvrte ovosezonske pobjede ukazao se Mirić. Zabio je lijepi gol iz voleja u akciji kojoj je prethodio korner.

Na ljestvici Zagreb drži šesto mjesto s 13 bodova, dok se Slaven Belupo barem privremeno udaljio s dna ljestvice i sada je osmi s devet bodova.