POKAZAO DVA LICA / Španjolci nakon pobjede Reala pišu zanimljive stvari o našem Luki Modriću: Nešto ih je oduševilo, a nešto baš i ne

Real je pobijedio Beis i tako nastavio stopostotni niz u španjolskom prvenstvu

3.9.2022.
19:42

U susretu 4. kola španjolske La Lige, ogledu dva kluba koja su do ove subote bili stopostotni po učinku, Real je u Madridu svladao Betis s 2-1.

NEZAUSTAVLJIVI KRALJEVI /

Real Madrid novom pobjedom nastavio stopostotni niz, Ancelotti izvadio Modrića deset minuta prije kraja

Time su Madriđani ostali jedini u ligi sa svim pobjedama na startu ove sezone, a ovom prilikom za nju su bili zaslužni mladi brazilski igrači Reala, strijelci 22-godišnji Vinicius Junior i 21-godišnji Rodrygo.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije i jedan od najvažnijih igrača Reala Luka Modrić  igrao je za Real do 80. minute, a poznati španjolski list Marca nakon utakmice nije bio pretjerano oduševljen njegovom predstavom, barem ne onime što je pokazao u prvom poluvremenu.

"Nije mu bilo ugodno u prvom poluvremenu, pregazili su ga. U nastavku se priključio stampedu 'Los Blancosa' i puno je više utjecao na igru. Bio je kreator akcije za drugi gol. S 'uključenim' Modrićem Real je bio opasniji", piše Marca.