NEZAUSTAVLJIVI KRALJEVI / Real Madrid novom pobjedom nastavio stopostotni niz, Ancelotti izvadio Modrića deset minuta prije kraja

Kraljevskom klubu su pobjedu nad Betisom donijeli mladi Brazilci, Rodrygo i Vinicius

3.9.2022.
18:42

U susretu 4. kola španjolske La Lige, ogledu dva kluba koja su do ove subote bili stopostotni po učinku, Real je u Madridu svladao Betis s 2-1.

BESKOMPROMISAN STAV /

Ancelotti otkrio što je Real Madrid odlučio napraviti s Lukom Modrićem: 'Njegova budućnost je jasna...'

Time su Madriđani ostali jedini u ligi sa svim pobjedama na startu ove sezone, a ovom prilikom za nju su bili zaslužni mladi brazilski igrači Reala, strijelci 22-godišnji Vinicius Junior i 21-godišnji Rodrygo.

U devetoj minuti Vinicius je lijepo prebacio suparničkog vratara i doveo Real u vodstvo, no gosti iz Seville su se brzo vratili. Nakon lijepe akcije njihov prvi strijelac Borja Iglesias je odlično asistirao Sergiju Canalesu koji je izjednačio na 1-1.

Pogodak odluke dogodio se u 65. minuti, a tada je Rodrygo zabio iz blizine za tri boda svoje momčadi.

Hrvatski nogometaš Luka Modrić igrao je za Real do 80. minute.

U nedjelju će igrati Osasuna - Rayo Vallecano, Athletic - Espanyol, Villarreal - Elche i Valencia - Getafe, dok kolo u ponedjeljak zatvaraju Valladolid - Almeria.