PRATILI VATRENE U KAIRU / Španjolci: 'Hrvati uopće nisu strašni! Lijeni su i čak ni s Modrićem nisu opasni'

U Španjolskoj su svog suparnika iz skupine na Euru budno pratili, ali na kraju uopće nisu bili impresionirani

24.3.2024.
10:35
Matija Habljak/PIXSELL

Hrvatska nogometna reprezentacija je u polufinalu prijateljskog turnira u Kairu svladala Tunis nakon raspucavanja jedanaesteraca (nakon 90 minuta 0:0) te će u utorak u finalnom okršaju igrati protiv domaćina Egipta koji je dan ranije u svom polufinalnom susretu svladao Novi Zeland 1:0.

JUNAK RASPUCAVANJA /

Ivušić nakon pobjedničkih obrana: 'Nema veće časti od stajanja na golu reprezentacije'

Susret Vatrenih pratio se 'jednim okom' i u Španjolskoj budući da smo suparnici u skupini na nadolazećem Europskom prvenstvu u Njemačkoj.

"Suparnik Španjolske koji uopće nije strašan", piše As te ističe kako su Vatreni teško uopće stvarali prilike za golove.

'Jaki u skok igri'

"Luka Modrić je dobio ovacije svaki put kad bi dotaknuo loptu i po običaju bio svjetionik balkanske momčadi u 59 minuta koliko je ostao na terenu. Ali, ni s Modrićem nije igra ​​hrvatske momčadi bila uvjerljiva", pišu Španjolci koji su jednu stvar kod momčadi Zlatka Dalića ipak istaknuli:

"Jaki su u snažnoj skok igri koju su pružali igrači poput Duje Ćalete-Cara i Joška Gvardiola", ističu Španjolci te dodaju kako nas je 'lijenost u igri umalo koštala s nekoliko bljeskova Tunisa, ali je na kraju sve spasio Ivušić s tri obranjena jedanaesterca'.