FA CUP / Southampton slavio protiv Crystal Palacea: Oršić nije bio u zapisniku, no igrao je Ćaleta Car

Jedan od prvoligaških dvoboja u trećem kolu engleskog FA kupa bio je ogled Crystal Palacea i Southamptona

7.1.2023.
16:40
profimedia.hr

Jedan od prvoligaških dvoboja u trećem kolu engleskog FA kupa bio je ogled Crystal Palacea i Southamptona. Gosti su u njemu slavili s 2-1, a pogotkom Francuza Edouarda u 14. minuti domaćin je stigao u vodstvo.

VRIJEME RASTANKA /

Oršić poručio navijačima: 'Obostrana ljubav trajat će i dalje, ostajete zauvijek u mom srcu'

Do kraja dvoboja Southampton je ipak uspio okrenuti rezultat. Posljednja momčad na ljestvici Premier lige je u 37. minuti izjednačila preko Ward-Prowsea, dok je gostima slavlje osigurao Armstrong pogotkom u 68. minuti.

Hrvatski nogometaš Duje Ćaleta Car je odigrao cijelu utakmicu za Southampton, dok najnovije pojačanje momčadi Mislav Oršić, nije konkurirao za ovaj susret.