VELIKI SKALP SUSJEDA / Slovenci srušili Portugal, zabio i bivši HNL-ovac: Navijač uletio za selfie s Ronaldom

Utakmica je nakratko prekinuta u prvom poluvremenu kada je jedan navijač uletio u teren kako bi opalio selfie s Cristianom Ronaldom.

26.3.2024.
22:48

Slovenija je u prijateljskoj utakmici u Ljubljani pobijedila Portugal 2-0.

DOBILI ISLAND /

Ukrajina nakon preokreta izborila Euro u Njemačkoj

Za 1-0 je zabio bivši igrač Rijeke Adam Gnezda Čerin u 72. minuti, dok je konačnih 2-0 osam minuta kasnije postavio Timi Max Elšnik.

Engleska je na Wembleyu u Londonu odigrala 2-2 (1-2) protiv Belgije. Goste je dva puta u vodstvo dovodio Tielemans (11, 36), a domaći su se spasili poraza preko Toneya (17-11m) i Bellinghama (90+5).

Domaćin Njemačka je preokretom u Frankfurtu sa 2-1 (1-1) svladala Nizozemsku. Veerman (4) je doveo Nizozemsku u vodstvo, no Mittelstaedt (11) i Fuellkrug (85) su uspjeli preokrenuti.

Francuska je kao domaćin u Marseilleu svladala Čile sa 3-2 (2-1). Gosti su poveli golom Nuneza (6), no Fofana (19), Kolo Muani (26) i Giroud (73) su preokrenuli da bi Osorio (82) smanjio na konačnih 3-2.

Uvjerljiva je bila Austrija koja je u Beču sa čak 6-1 (2-1) svladala Tursku uz tri gola Gregoritscha.