SLAVEN NIJE IZDRŽAO: / Rijeka napravila korak prema finalu Kupa

Nogometaši Rijeke kao domaćini su na Rujevici pobijedili Slaven Belupo s 2-1 u prvoj polufinalnoj utakmici Hrvatskog kupa i napravili korak prema finalu tog natjecanja.

15.3.2016.
19:51

Utakmica je riješena već u prvih 15 minuta. U tom je periodu Rijeka postigla dva pogotka i stvorila nedodirljivu prednost za ekipu iz Koprivnice. Rijeka je povela u desetoj minuti susreta kada je nakon ubačaja sa strane poentirao Roman Bezjak.

Rezultat 1-0 stajao je na semaforu tek pet minuta. U 15. je mrežu zatresao Florentin Matei nakon lijepog prodora.

Na novu promjenu rezultata gledatelji su čekali do 71. minute, kada je na konačnih 2-1 smanjio danski nogometaš u redovima Slaven Belupa Soren Christensen.

U drugom polufinalnom paru sastaju se Dinamo i Hajduk, koji će prvu utakmicu odigrati u srijedu na Poljudu.