NULA U KOPRIVNICI / Slaven i Šibenik podijelili bodove, Dolček i Čop propustili matirati Farmaceute

Bliže pobjedi u Koprivnici bili su Šibenčani koji nisu iskoristili nekoliko sjajnih prilika

6.8.2022.
20:45
Matija Habljak/PIXSELL

Nogometaši Slavena Belupa i Šibenika u susretu su 4. kola HNL-a na Gradskom stadionu u Koprivnici podijelili bodove odigravši 0-0.

ROBERT PROSINEČKI /

'Čim je takav rezultat u Varaždinu nije dobro. Dinamo ne igra kako smo očekivali. Čačić? Pa, i Bjelici su vikali odlazi, pa je ostao'

Bila je to utakmica u kojoj su napadači u potpunosti zakazali, domaći su imali nekoliko vlo izglednih prilika u prvom poluvremenu, ali nisu bili precizni u završnici, a gosti su im uzvratili na isti način u nastavku kada su najveće prilike za Šibenik imali Čop i Dolček.

Ovim rezultatom oba astava su stigla do učinka od pet bodova pa trenutačno zauzimaju treće i četvrto mjesto. Bod više s dvije utakmice manje odigrane ima drugi Hajduk, dok je na vrhu Dinamo sa 10 bodova.