ŽUTA MINUTA / Skandal u Serie A: Trener nakon utakmice glavom udario protivničkog igrača

10.3.2024.
16:15

Verona je u nedjelju u utakmici 28. kola talijanskog prvenstva u gostima svladala Lecce s 1-0 što je donijelo napredak na ljestvici. Jedini pogodak na utakmici postigao je  Folorunsho  u 17. minuti susreta. Nakon ove pobjede Verona je skočila na 13. mjesto na ljestvici s 26 bodova, preskočivši tako Lecce koji je 16. s 25 bodova.

NOGOMETNE NOVOSTI /

Arsenal preuzeo vrh Premierlige, Inter sve bliže tituli u Serie A

Nakon susreta dogodio se skandal - trener poraženog Leccea Roberto D'Aversa bio je bijesan i glavom je udario napadača protivničke momčadi Thomasa Henryja.

Kamere su snimile prvo verbalni sukob između D'Averse i Henryja, nakon čega ga je trener ispred pomoćnog suca udario glavom, okrenuo se i krenuo prema tunelu.

OVDJE možete pogledati kako je to izgledalo.