NEVJEROJATNO / Sevilla pregazila Dinamo u par minuta: Pogledajte sve golove iz prvog poluvremena

Ivan Rakitić je zabio prvi i asistirao za drugi pogodak Seville

17.2.2022.
22:12

Nogometaši Seville nakon prvog poluvremena utakmice protiv zagrebačkog Dinama u osmini finala Europske lige ima vodstvo 3:1.

SEVILLA - DINAMO 3-1 /

Nevjerojatan poraz Dinama: Rakitić zabio kontroverzni penal, pala tri gola u pet minuta; Jurić promašio nemoguće

Andalužani su poveli u 13. minuti pogotkom bivšeg hrvatskog reprezentativca Ivana Rakitića iz penala.

Dinamo je izjednačio u 41. minuti sjajnim golom Mislava Oršića.

Ubrzo nakon toga, u 45. minuti, Ocampos je zabio nakon Rakitićeve asistencije za 2:1.

Treći pogodak za Sevillu postigao je Martial u prvoj minuti sudačke nadoknade. Znači, u svega nekoliko minuta Sevilla je pregazila Dinamo. Ukupno su u 5 minuta pala tri gola.