španjolska liga / Sevilla demolirala Sociedad, Ben Yedder do hat-tricka u 13 minuta! Valencia pobijedila s desetoricom

Samo 13 minuta bilo je potrebno Wissamu Ben Yedderu da postigne hat-trick u Sevillinom demoliranju Real Sociedada!

10.3.2019.
21:43
AP Images

Valencia je stigla do vrijedna tri boda u gostima kod Girone slaveći s 3:2. Gosti su susret završili s igračem manje, ali bez obzira na to u završnici su došli do pogotka vrijednog sva tri boda.

Sevilla je pregazila Real Sociedad s 5:2 uz veliku utakmicu Wissama Ben Yeddera koji je postigao hat-trick za samo 13 minuta. Na odmoru je bilo 1:1, Pablo Sarabia i Mikel Oyarzabal bili su strijelci, a onda je Ben Yedder do 61. minute riješio dvoboj.

Real Betis minimalnom pobjedom kod Celte došao do do važnih bodova u borbi za Europu, a jedini pogodak postigao je bivši igrač kraljevskog kluba.