ŠTETA ZA MODRE / Pogledajte golove kojima je Šerif demolirao Dinamo u Moldaviji

17.8.2021.
22:07
Screenshot

Zagrebački Dinamo u doigravanju Lige prvaka susreo se s moldavskim Šerifom. Modri nisu izdržali do poluvremena bez primljenog pogotka. U 46. minuti zabio im je Traore nakon sjajnog proigravanja desnog beka Cristiana.

Pogodak Šerifa pogledajte OVDJE.

NAJGORE POLUVRIJEME DINAMA OVE SEZONE /

Šerif je izdominirao zagrebačke plave: Samo pogledajte ovo i sve će vam biti jasno

U 54. minuti je vodstvo povećao Kolovos koji je sjajno pogodio iz voleja nakon povratne lopte. Njegov gol za 2:0 pogledajte OVDJE.

Debakl Dinama zaključio je u 80. minuti Traore. Njegov gol možete pogledati OVDJE.

Šerif bolji u prvom dijelu

Šerif je imao 10 udaraca na gol Dinama u prvom dijelu, a zagrebački sastav samo 4. No, od tih deset udaraca samo je jedan išao u okvir gola.

Nešto ranije u prvom dijelu izbio je Luvannor sam pred Livakovića i pogodio stativu.