MAJSTORSKI / Prekrasan gol zaboravljene legende Vatrenih. Pogledajte kako je bivši dinamovac i senator talijanske Serie A zabio odlučujući pogodak

24.4.2022.
21:13
Screenshot

Hrvatski reprezentativac Milan Badelj postigao je pogodak kojim je Genoa na svom stadionu svladala Cagliari sa 1-0 u 34. kolu talijanske Serie A i tako uvećala svoje izglede za ostanak u prvoligaškom društvu.

Badelj je pogodak postigao u 89. minuti, kad se pokraj nekadašnjeg suigrača iz reprezentacije Marka Roga uspio izboriti za loptu i pogoditi donji desni kut gostujućih vrata.

Milan Badelj je odigrao cijelu utakmicu za Genou, a Rog je za Cagliari igrao od 77. minute.

Genoa je još uvijek u zoni ispadanja sa 25 bodova, ali sada zaostaje samo tri boda za Cagliarijem koji sa 28 bodova drži spasonosno 17. mjesto.