GORAK OKUS / Hrvatski dvoboj u Italiji: Jurić, Pjaca i Brekalo izgubili od Badelja iako su više od sat vremena imali igrača više

Ivan Jurić i Torino nisu uspjeli iskoristiti brojčanu predmoć

18.3.2022.
23:48

U dvoboju 30. kola Serie A Genoa je svladala Torino s 1:0, iako je momčad našeg Ivana Jurića više od sat vremena imala igrača više.

ISKRENI RAZGOVOR /

Slaven Bilić: 'Nitko ne želi igrati s nama, Modrić nas je s jednom stvari iznenadio, a Hajduk se mora boriti!'

U 14. minuti Genoa je povela pogotkom Manuela Portanove, a samo deset minuta kasnije Leo Ostigard zaradio je drugi žuti karton.

Četiri Hrvata na susretu

Do kraja susreta Torino našeg Jurića nije uspio izjednačiti, a kamoli preokrenuti utakmicu. Genoa se praktički cijelo to vrijeme koncentrirala isključivo na obranu.

Bio je to dvoboj Hrvata: Ivan Jurić, Marko Pjaca i Josip Brekalo s jedne te Milan Badelj s druge strane. Badelj je igrao do 93. minute za Genou, a Pjaca je sudjelovao u svih 90 minuta za Torino, dok je Josip Brekalo ušao u 51. minuti.

Genoa je sada 18. s 22 boda, a Torino 11. s 35 bodova.