SRUŠILI 'ZID' S IGRAČEM MANJE / Senzacionalna Girona opet na vrhu Primere

'U utakmici koja je trajala 108 minuta i u kojoj je Cádiz igrao s jednim manje od 10. zbog isključenja Darwina Machisa, Girona je smogla strpljenja srušiti zid'

7.10.2023.
16:48

Girona, senzacija dosadašnjeg dijela La Lige, ponovno je na vrhu poretka. Danas su u 9. kolu u gostima dobili Cadiz 1-0 golom Aleixa Garcije u 59. minuti, iako je od 10. minute igrao s igračem manje zbog isključenja Machisa.

Spektakularni KSW 87 ekskluzivno 14. listopada samo na stream platformi Voyo

Girona vodi s 22 boda, bodom više od Reala i dva boda više od Barcelone, koji imaju po utakmicu manje. Cadiz je ostao 12. s devet bodova.

FANTASTIČNA FORMA /

Girona 'gazi' i ne misli stati: Sjajnom pobjedom u golijadi do trećeg mjesta

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo

"U utakmici koja je trajala 108 minuta i u kojoj je Cádiz igrao s jednim manje od 10. zbog isključenja Darwina Machisa, Girona je smogla strpljenja srušiti zid. Nisu očajavali i na kraju su pronašli put i zabili gol sjajnim udarcem Aleixa Garcíe, na tko zna koji put s boka", navodi Marca.

Sljedeće subote 14. listopada Voyo, brzorastuća stream platforma, donosi KSW 87 spektakl na kojem će se Ivan Erslan boriti protiv Rafala Haratyka, u jednoj od najvažnijih borbi večeri.