VELIKA POBJEDA / Senzacija bivšeg trenera Dinama u Saudijskoj Arabiji: Šokirao Brozovića i Ronalda

7.3.2024.
20:11

Al Nassr je neočekivano kiksao u 23. kolu prvenstva Saudijske Arabije jer je na domaćem terenu izgubio 3-1 od Al-Raeda, kojeg s klupe vodi bivši trener Dinama Igor Jovićević.

DRAMA U S. ARABIJI /

Rakitić zamijenjen na poluvremenu, a onda je krenuo šou koji je odlučen u 98. minuti

Gosti su poveli golom El Berkaouija u 18. minuti, da bi u 24. stvari na početak vratio Yahya.

Al-Raed je pobjedu osigurao golovima Fouzaira u 46. te Sayouda u 87. minuti.

I Marcelo Brozović i Cristiano Ronaldo odradili su 90 minuta za Al Nassr koji je drugi u prvenstvu s 53 boda, devet manje od vodećeg Al-Hilala.